"Policjanci z sąsiedztwa" powracają na ekrany – Krynica Morska znów w centrum uwagi

Niebawem wszyscy miłośnicy programu „Policjanci z sąsiedztwa” będą mogli znów cieszyć się obecnością swoich ulubionych bohaterów. Już 4 września, punktualnie o 21:00, kanał Telewizji WP zaprezentuje premierę najnowszego sezonu tej popularnej produkcji. Ciekawostką jest to, że po raz kolejny widzowie będą mogli zobaczyć w akcji policjantów w malowniczej Krynicy Morskiej.

St. asp. Aleksandra Hofmann oraz mł. asp. Piotr Radzanowski ponownie staną do walki z przestępstwem w nowym sezonie „Policjantów z sąsiedztwa”. Są to postaci wyjątkowe, a ich służba jest pełna zarówno humorystycznych przepychanek słownych, jak i poważnych interwencji z udziałem turystów. W najbliższym sezonie pokażą się publiczności z nieznanej dotąd strony.

Od 4 września nowy, czwarty już sezon serialu „Policjanci z sąsiedztwa” będzie emitowany na antenie Telewizji WP. Widzowie będą mogli śledzić losy funkcjonariuszy od poniedziałku do czwartku, o godzinie 21:00. Serial będzie składał się z 30 odcinków, które z pewnością dostarczą wiele emocji.