Kalendarz imprez w Krynicy Morskiej. Sprawdź co będzie działo się w maju, czerwcu i lipcu!

Przed nami najbardziej intensywny czas dla Krynicy Morskiej. Wraz z pierwszymi ciepłymi weekendami wracają tu turyści i ciekawe imprezy plenerowe. Zobacz jakie atrakcje zaplanowała Krynica Morska w maju, czerwcu i lipcu 2023!

Sezon letni zbliża się nieubłaganie. Krynica Morska jest małym miasteczkiem z nieco sennym klimatem, jednak w czasie lata dzieje się tu wiele. Imprezy zaplanowane przez Urząd Miasta Krynica Morska, zaskakują nie tylko różnorodnością ale i nowatorskim podejściem do tematu kultury.

Między 18 a 21 maja 2023 roku, w mieście odbędą się Regaty Polskiego Związku Żeglarskiego. Przeprowadzone zostaną zawody o Puchar PZŻ. Kilka dni później bo 4 czerwca odbędzie się Krynicki MTB 2023 maraton MTB i zawody rowerowe. Już 24 czerwca odbędzie się festyn rodzinny pt. Święto Ryby a 6 lipca możemy liczyć na koncert „Kolorowe Gitary” baw się razem z nami przeboje czerwonych gitar. Tydzień później, 13 lipca odbędzie się koncert „Elvis tribute show” gdzie zobaczymy nowe wcielenie króla rockadnrolla. Jeszcze tydzień później odbędzie się koncert Beatlesi z Polkowic na koncercie „The Postman”. 27 lipca z kolei możemy liczyć na koncert Budka Band z największymi przebojami Budki Suflera