Porażająca tragedia w Krynicy Morskiej: 53-latka utonęła mimo prób ratunkowych

W poniedziałek, 10 czerwca, niespodziewane i tragiczne wydarzenie miało miejsce w Krynicy Morskiej (woj. pomorskie). Podczas rodzinnej wizyty nad morzem, 53-letnia kobieta utonęła. Pomimo że natychmiast udzielono jej pomocy, nie udało się jej życie uratować.

Zgłoszenie o tragicznym incydencie dotarło do służb ratunkowych tuż przed południem. Mąż nieszczęsnej kobiety, działając zdecydowanie i odważnie, wyciągnął ją na brzeg jeszcze przed przybyciem profesjonalnych ratowników. Pomimo rozpoczęcia reanimacji niestety nie udało się jej życia ocalić. Śledczy są obecnie zaangażowani w ustalanie okoliczności tej smutnej tragedii.

Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce zdarzenia wysłano liczne służby ratunkowe oraz jednostkę policji. Pomimo iż mąż ofiary podjął natychmiastowe działania, wyciągając swoją żonę z wody przed ich przybyciem, sytuacja okazała się już nieodwracalna.

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krynicy Morskiej oraz załoga Zespołu Ratownictwa Medycznego podjęli natychmiastowe działania reanimacyjne. Niestety, mimo podjęcia wszelkich możliwych kroków w celu jej uratowania, 53-latka zmarła. Informację o tym tragicznym zdarzeniu przekazała Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim.