Podinspektor Tomasz Kamiński obejmuje stanowisko pierwszego zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie

Podinspektor Tomasz Kamiński, który do tej pory wykonywał obowiązki komendanta Komisariatu Policji w Pasłęku, został mianowany na pozycję pełniącego obowiązki pierwszego zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie. Zastępuje on na tym stanowisku podinspektora Leszka Jankowskiego.

Rozdanie obowiązków dla nowego pełniącego obowiązki pierwszego zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie miało miejsce podczas uroczystości zorganizowanej w Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie. W ceremonii brał udział inspektor Mirosław Elszkowski, pełniący funkcję komendanta wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

Podinspektor Tomasz Kamiński służy w Policji od 16 lipca 1997 roku. Swoją karierę rozpoczął w Oddziale Prewencji Komendy Stołecznej Policji. Następnie, w 1999 roku, przeszedł do pracy w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Od 2001 roku był związany z Komendą Miejską Policji w Elblągu. W 2007 roku rozpoczął karierę na różnych stanowiskach w tej komendzie, a w 2014 roku objął stanowisko naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Elblągu. Ostatnio pełnił funkcję komendanta Komisariatu Policji w Pasłęku.