Wypadek na trasie Dąbrowa – Czosnowo: Kierowca Volkswagena traci kontrolę nad pojazdem

Na drodze powiatowej pomiędzy Dąbrową a Czosnowem doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem marki Volkswagen, nie utrzymał kontroli nad swoim pojazdem, co skutkowało uderzeniem w drzewo przydrożne i następnie dachowaniem auta.

Informacja o tym zdarzeniu dotarła 6 stycznia, kilka minut po godzinie 12:00, do Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie. Według zgłoszenia, kierowca Volkswagena stracił panowanie nad swym pojazdem na drodze powiatowej pomiędzy Dąbrową a Czosnowem. W rezultacie tego, auto zjechało na przeciwny pas ruchu, uderzyło w drzewo rosnące przy drodze, a następnie przewróciło się do góry kołami, kończąc swoją jazdę na polu.

W samochodzie podróżowała tylko jedna osoba – kierowca, który został przewieziony do szpitala przez załogę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na miejscu zdarzenia interweniowali zarówno strażacy ochotnicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Płoskini, jak i strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, załoga Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz policjanci.