Wakacje w Krynicy Morskiej z dziećmi? To możlwe!

Zapraszamy do lektury wpisu o tym co robić w Krynicy Morskiej na wyjeździe, urlopie lub wakacjach wraz z dziećmi.

Atrakcje dla dzieci w Krynicy Morskiej

Latarnia Morska

To jeden z nielicznych tego rodzaju obiektów w całej Polsce. Jego wysokość to 26 metrów. Przepiękne widoki na Zatokę Gdańską i Zalew Wiślany są warte pokonania licznych schodów.

Niezwykłe krajobrazy są z zaciekawieniem obserwowane zarówno przez dzieci, jak i rodziców. Należy, jednak pamiętać o tym, że dostanie się na tę atrakcję, jak i zejście z niej wymaga odrobiny siły, więc dziecko musi być w odpowiednim wieku, aby z niej skorzystać. Osoby odwiedzające ten obiekt zapewniają, że jest to niezapomniane doświadczenie, które warto przeżyć na własnej skórze.

Lunapark

Nie od dziś wiadomo, że wszelkiego rodzaju parki rozrywki należą do jednych z najchętniej odwiedzanych przez dzieci miejsc. Młodzi podróżnicy mają szanse skorzystać z takich atrakcji jak m.in. przejażdżka kolejką górską, czy przepłynięcie pontonem na wodzie.

Do dyspozycji odwiedzających są również m.in. automaty do gier, czy możliwość zabawy na dmuchaczach. Z tej atrakcji rodziny mogą korzystać każdego dnia.

Bajkolandia

To miejsce wprost idealne dla dzieci, które dostarczy im niesamowitą dawkę rozrywki. Do dyspozycji odwiedzających pozostają takie atrakcje, jak m.in. studio wirtualnej rzeczywistości, Bungee Pajączek, Batuta czy Małpi Gaj z kuleczkami.

Dodatkowo w Bajkolandii dzieci zobaczą ulubione postaci z bajek, takie jak: Minionki, Król Lew, czy Alladyn w postaci dmuchańców. Dzieci mogą również odwiedzić Dom do góry nogami, zjechać ze zjeżdżalni lub pobawić się w dmuchanym zamku. Różnorodność atrakcji w tym miejscu sprawia, że rodzic może pogodzić potrzeby zarówno młodszych, jak i nieco starszych dzieci.