4 najlepsze lody jakie zjesz nad morzem bałtyckim!

Upalne lato, gorące plaże, zimna woda i…lody. Tak, jedzenie nad polskim morzem przyciąga turystów, ale chyba żadna osoba nie wyobraża sobie tego, żeby nie zjeść lodów, które stanowią nie lada ochłodę podczas polskich upałów. Nad polskim morzem wymienić można kilka lodziarni, jakie przyciągają do siebie turystów już od wielu lat.

Lody dla ochłody nad polskim morzem

Mówiąc o liście najlepszych lodziarni, można wymienić:

  1. Gelati La Stella, Świnoujście – miejsce, które znajduje się dosłownie na wyciągnięcie ręki od jednej z najszerszych plaż w Polsce. W sezonie letnim lody sprzedawane są z budki, ale nie można zapomnieć o tym, że zaraz za budką znajduje się bardzo przytulna kawiarnia, jaka zaprasza przez cały rok.
  2. Odlodowo, Kołobrzeg – tutejsze lody rzemieślnicze sprawiają, że często widać tutaj długą kolejkę. Miejsce znajduje się nieco dalej od brzegu, w centrum miasta, ale warto się poświęcić, aby spróbować niesamowitego smaku lodów. Osoby, które chcą nieco odpocząć i usiąść ze spokojem, również mają do wykorzystania kawiarnię z przyjemnym wnętrzem.
  3. Ambrozja, Darłówko – to miejsce znaleźć można blisko morza, więc nikogo nie dziwi tu widok osób w strojach kąpielowych, jakie przychodzą tutaj po miłą ochłodę dla siebie. Oprócz smakowitych, świeżych lodów, znaleźć tutaj można także pyszne ciasta i inne desery.
  4. Baccio di Caffe, Sopot – kawiarnia utrzymana we włoskim stylu. Wybór smaków nie jest duży, ale warto się tu zatrzymać, aby spróbować lodów, jakie przyrządzone są na bazie świeżych, naturalnych składników. Miejsce niezwykle urokliwe, gdzie o każdej porze dnia znaleźć można dużą liczbę klientów.

One thought on “4 najlepsze lody jakie zjesz nad morzem bałtyckim!

Dodaj komentarz