Potężne uderzenie w drzewo – wypadek samochodowy w Braniewie

W ostatnią sobotę, dokładnie 23 marca, około godziny 16:00, doszło do zdarzenia drogowego, które wymagało natychmiastowej interwencji służb ratowniczych. Informacja o kolizji na drodze z udziałem samochodu osobowego dotarła do odpowiednich służb i bez wahania została przyjęta do realizacji.

Miejscem, gdzie miała miejsce ta niefortunna sytuacja, była ulica Szkolna w Braniewie, a dokładniej jej odcinek prowadzący w kierunku miejscowości Rogity. Na tej trasie kierowca jadący peugeotem stracił kontrolę nad swoim pojazdem. W wyniku tego zdarzenia samochód z impetem uderzył w drzewo rosnące przy drodze.

W chwili wypadku, we wnętrzu pojazdu znajdowały się trzy osoby. Niestety, na skutek kolizji jedna z nich doznała obrażeń. Poszkodowany został natychmiast zabrany przez ekipę ratownictwa medycznego do elbląskiego szpitala.

Aby umożliwić sprawną realizację działań ratunkowych, na miejsce zdarzenia przybyli strażacy z Państwowej i Wojskowej Straży Pożarnej, dwa zespoły ratowników medycznych oraz funkcjonariusze policji. W trakcie prowadzenia czynności, ruch drogowy na tym odcinku został tymczasowo zablokowany.