Nieszczęśliwy wypadek dwóch trzynastolatków na hulajnogach w Braniewie

W Braniewie doszło do tragicznego zdarzenia, którego ofiarami padli dwaj trzynastoletni chłopcy. Jechali oni na jednym pojeździe, którym była hulajnoga, kiedy to na przejściu dla pieszych przy ulicy Kościuszki zostali niespodziewanie potrąceni. Sprawę bada teraz miejscowa policja.

Wypadku dokładnie 28 września o godzinie 19:00. Wtedy to zostało zgłoszone służbom ratowniczym, że dwoje małoletnich chłopców doznało potrącenia przez samochód marki Ford Puma. Obaj trzynastolatkowie niefortunnie wjechali na owe przejście dla pieszych na swojej hulajnodze.

Po doznanych obrażeniach, które obejmowały ogólne potłuczenia i urazy, młodzi chłopcy zostali natychmiast przetransportowani do szpitala w Elblągu. W akcję transportu zaangażowane były aż dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Nieocenione wsparcie na miejscu zdarzenia zapewnili również strażacy z Braniewa. To oni jako pierwsi dotarli na miejsce wypadku i udzielili niezbędnej pomocy medycznej poszkodowanym chłopcom, czekając na przybycie specjalistycznego zespołu medycznego.

Teraz sprawą zajmuje się policja z Braniewa. Mundurowi dokładnie analizują okoliczności tego tragicznego zdarzenia, które doprowadziło do poważnego potrącenia dwóch młodych ludzi.