10 sposobów na spędzenie wolnego czasu nad Morzem Bałtyckim

Atrakcją są plaże, plażowanie, spacery brzegiem morza oraz opalanie się. Miło jest spędzić tydzień czy dwa nad Morzem Bałtyckim. Co można robić nad Bałtykiem?

Sposobów spędzania wolnego czasu nad polskim morzem jest naprawdę dużo

  1. spacery
  2. opalanie się
  3. uprawianie sportów takich, jak siatkówka plażowa, kitesurfing czy rejsy po Morzu Bałtyckim
  4. plażowanie, czyli słodkie nicnierobienie na plaży
  5. imprezy w nadmorskich dyskotekach i barach, pełne tańca, śpiewu oraz drinków i wina. Taka rozrywka jest dobra od czasu do czasu, warto znaleźć nieco czasu na zabawę i taniec podczas wakacji
  6. zwiedzanie – w Kołobrzegu, Gdańsku, Gdyni i Sopocie jest wiele zabytków do obejrzenia. Można też wybrać się do Torunia czy Malborka i tam zwiedzić najciekawsze miejsca.
  7. zwiedzanie Pustyni Błędowskiej w Łebie
  8. bungee jumping, czyli skok na linie
  9. wizyta w kinie i poznanie filmowych nowości
  10. koncerty na plaży – w lecie można posłuchać doskonałych wykonawców, którzy grają, śpiewają i tańczą na plażach

Podczas pobytu nad Morzem Bałtyckim można też pływać statkiem po tym akwenie wodnym

Miło spędza się czas i rozwija się podczas takich podróży. Piesze wycieczki są także dobre, np. z Kołobrzegu Podczela można dojść do centrum Kołobrzegu. Jest to spacer dość długi, prawie 7 kilometrów, ale bardzo dobry dla zdrowia osoby odpoczywającej nad Bałtykiem.

Warto zaplanować miłe spędzanie wolnego czasu właśnie takim niezwykłym miejscu. Wspaniałe posiłki sprawdzają się naprawdę doskonale i są tym, czego oczekuje niejedna osoba. Nad morzem można też znaleźć sobie czas na miły relaks. O tym wie każdy, kto pragnie takiego relaksu i chce się rozwijać.

Dodaj komentarz