Spotkanie z służbami mundurowymi na braniewskim pikniku

Spektakularne spotkanie z przedstawicielami różnych służb mundurowych miało miejsce w braniewskim amfiteatrze. Obywatele Braniewa mieli możliwość interakcji z żołnierzami, policjantami, strażakami, funkcjonariuszami Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Ochrony Kolei oraz pracownikami Nadleśnictwa Zaporowo.

Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa, wyraził swoją radość z faktu, że Braniewski Piknik Służb Mundurowych przyciągnął tłumy mieszkańców do miejskiego amfiteatru imienia Henryka Mrozińskiego. Jak podkreślił, udział obywateli zachęcały nie tylko doskonałe warunki atmosferyczne, ale również bogaty program wydarzenia, który oferował coś dla każdego.

Na pikniku nie brakowało atrakcyjnych wystaw oraz pokazów. Cieszyły się one dużą popularnością zarówno wśród dorosłych jak i dzieci. Wśród nich znalazły się m.in.: prezentacje sprzętu wykorzystywanego przez jednostki mundurowe, dynamiczne pokazy działania jednostek oraz różnego rodzaju gry i zabawy. Ponadto, nie brakowało również losowań nagród oraz animacji dedykowanych najmłodszym uczestnikom wydarzenia. Burmistrz Braniewa z wdzięcznością podkreślał, że piknik to okazja do miłych spotkań, rozmów i wspólnej zabawy.