Nowy port jachtowy w Krynicy Morskiej. To miejsce będzie nie do poznania!

W porcie jachtowym w Krynicy Morskiej trwają ostatnie prace wykończeniowe. Wraz z nowym sezonem nowa siedziba bosmanatu i centrum rekreacyjno- szkoleniowe będzie już dostępna dla wszystkich. Sprawdź, co się zamieniło!

Pierwszym etapem prac budowlanych było wyburzenie starego hangaru oraz budynku klubowego. Na miejscu tych dwóch obiektów powstanie coś, co wyniesie ten obiekt na wyższy poziom. Z jednej strony będzie to budynek do obsługi portu z zapleczem sanitarno socjalnym. Z drugiej, nowoczesne centrum konferencyjno – szkoleniowe. Co istotne, będzie tam również miejsce na przechowywanie łodzi oraz sprzętu wodnego, a także zaplecze sanitarne. Od strony wschodniej będzie strefa socjalno – biurowa, a od zachodniej, strefa magazynowa z hangarem.

Co istotne, z pomysłem zaaranżowano również przestrzeń wokół obiektu. Zaprojektowano i wykonano tu prace manewrowe i postojowe dla łodzi. Zadbano również o właściwe oświetlenie terenu i małą, funkcjonalną architekturę. Osobno nasadzone tereny zielone sprawiają, że port jachtowy wygląda nie tylko nowocześnie ale i ponadczasowo.